16. 12. 2011 Blovice - Liový dům Pilsen Queen Tribute Band

Maturitní ples Martiny 16. 12. 2011

Velký den naší Martiny na maturitním plese v Blovicích

Na pátek jsme byli pozváni od naší Martiny na maturitní ples, který pořádali v Lidovém domě v Blovicích, kde v závěru večera zahrála kapela Pilsen Queen Tribute Band.
Po přivítání hostů přišlo na řadu předtančení. Celá třída si opravdu nechala záležet a v rytmu muziky ve stylu Queen začalo show. Stylové obleky tanečníků a samozřejmě nově ušité šaty tanečnic vynikaly v tanečních kreacích, které byly odměňovány bouřlivým potleskem všech přítomných.
Následovalo slavnostní stužkování maturantů. Jak zpívá skupina Elán: "Navždy se zachová, v paměti stužková ... ", tak jistě zůstane v paměti i našim budoucím maturantům. Nejedny oči maminek či babiček se zaleskly slzami. Při společném přípitku přistávaly u jejich nohou mince házené ze všech stran. Do jejich úklidu se pustily dokonce i tanečníci!!! Myslím si, že několik kyblíků drobných bylo vpohodě přetaveno a zkapalněno.
Po sólu s učiteli a rodiči parket ovládla dívčí taneční skupina TCO dance. Jejích dynamické vystoupení vystřídal další host - stepové seskupení SHOCK. Je obdivuhodné, jak dívky dokázaly v rytmu s kulisami podupávat a ještě k tomu rozdávat úsměvy.
Organizátoři večírku však nezapomněli ani na folklór. Ten reprezentovala folklórní skupina Mladinka v nádherných krojích.
Na půlnoční překvapení si oslavenci připravili originální černé obleky se svítícími tyčinkami. V těchto převlecích nám ještě jednou předvedli těžce nazkoušené předtančení. Tentokrát už bylo vše uvolněnější, tréma opadla.
Následovala volná zábava za doprovodu kapely Pilsen Queen Tribute Band.
Myslím si, že celý večer byl prostoupený dobrou náladou, elánem budoucích maturantů a vůbec vším, co k dobrému "maturáku" patří. Děkujeme za hezký večer a mnoho štěstí při "zkoušce z dospělosti".

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace