28. 3. 2016 Chanovice DJ Karel Zíbar

Maškarní bál v Chanovicích 28. 3. 2016

Povedený maškarní bál s reprodukovanou muzikou

V sobotu jsme se byli podívat na maškarním bále pro dospělé v Chanovickém Kulturním domě. Využili jsme čtyřdenního Velikonočního volna a sobotní večer věnovali kultuře, která stála za to – rej masek, maškar, převleků a kostýmů všech možných druhů a tvarů. Mohli jste tu potkat zástupce zvířecí říše, kostýmy v časovém pásmu mnoha sta let, hrdiny filmového plátna, pohybující se krabice s domácími spotřebiči či luxusními hračkami. Nechyběla dobrá nálada, dobré pivo a celkem slušná reprodukovaná muzika DJ Karla Zíbara.
Chvilku jsme poseděli ve výčepu, ale zvyšující se počet masek nás na našich místech v šenku dlouho sedět nenechal. Přesunuli jsme se na sál a opravdu nebylo čeho litovat – pohodová atmosféra tu sálala snad z každého kousíčku chanovického sálu. Večerem prováděla zkušená moderátorka, která dokázala roztančit sál i se zcela novými tanečními kreacemi.
Kolem půlnoci bylo vyhlášení nejlepších masek, ve kterém se umístili: Domov důchodců, Adamsova rodina, kozel se svou partou, Ken s Bárbí a pirátky.
Během večera byla rozdávána tombola, ve které jsme i my obdrželi několik výher. Odcházeli jsme před koncem zábavy v době, kdy byl taneční parket ještě plný tanečníků, kteří se ani nenamáhali své převleky vyměnit za civil. Tímto děkujeme pořadatelům za příjemné strávení sobotního večera.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace