12. 9. 2015 Starý Plzenec Lucie revival

Lucie Revival ve Starém Plzenci 12. 9. 2015

Tancovačka na hřišti ve Starém Plzenci přivítala početný dav fanoušků

V sobotu, o plzenecké pouti, jsme se byli s Ilonkou podívat na hřišti pod Radyní, kde kapela vystoupila.
Jako jinde, tak i v Plzenci neodmyslitelně k pouti patří pouťová zábava. Jelikož je tu více míst, kde se hudební produkce může uskutečnit, hráli u nás skupiny dvě. Lucie Revival na hřišti a skupina Sifon v Rockovém klubu u Čoudy. A teď si vyberte! U nás vyhrálo hřiště, Lucii Revival jsme slyšeli na festivalu ve Šťáhlavech.
Vyrazili jsme, jako obvykle včas, přesto v 6 večer byly volné jen 4 stoly. Nám stačil jeden a tak jsme za "mírné konverzace" se známými od Ilonky z práce vyčkávali začátku rockové akce. Úderem 21 hodiny začala "pouťovka" se vším, co k tomu patří. Nadupaná muzika, světelné efekty a hlavně - plný areál jak pod stříškou, tak před pódiem. Většinu skladeb Lucie "originál" zná téměř každý, a tak s přibývající tmou a množstvím vypitého alkoholu nebylo před kapelou téměř k hnutí. Přestávek málo, decibelů akorát a u mikrofonu před rozjetým publikem si mohla vychutnat "pár minut slávy" i jedna vybraná fanynka.
Celý večer byla atmosféra pohodová, rocková, přestože se jeden známý od našeho stolu "trošku" ztratil. Na pivo se dlouho nečekalo, tančilo se téměř všude, ale i tak přišla na řadu poslední skladba večera, se kterou se skupina se svými fanoušky rozloučila.
My jsme ještě, jen tak na chvilku, vyrazili do "Rokáče" na poslední malé pivko, kde jsme zastihli kapelu Sifon při poslední písni večera. Chvilku popovídat s dalšími známými, foto na památku a hajdy k domovu.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace