25. 7. 2019 Plzeň Monna, Kurtizány z 25. Avenue

Léto v Prazdroji je v plném proudu – 25.7.2019

Pivovarský koncertní maratón pokračoval 4. hudebním večerem

Ve čtvrtek večer jsme vyjeli směr Plzeň do světoznámého pivovaru Prazdroj. Nebyla to touha ochutnat pěnivý mok, ale být součástí 4. koncertu v řadě v rámci kulturního programu Léto v Prazdroji.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Monna

Praha / rock-soul / 2012

Pražská formace se čelem k publiku postavila jako první. Anglicky zpívané texty a neustálý pohyb zpěvačky Dany Yousifové byl tahákem velké části přítomných. Pomalu se začínalo tančit a potlesk se ozýval i ze vzdálenějších zákoutí areálu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Pivní soutěž

Pauzu na přestavbu aparatury využila většina hostů k občerstvení a volný čas na pódiu byl přetavený do pivní soutěže o co nejdelší udržení soudku v natažených rukou. Moderátor Vláďa Jaroš dokázal okomentovat každou vteřinu a poté gratulace vítězovi krátkou vsuvku uzavřely.

Kurtizány z 25. Avenue

Praha / rock / 1989

Kdyby se nechala zhmotnit energie sálající z jeviště, asi by se jednalo o tuny – tak obrovský a neuvěřitelný výkon předvedl zpěvák Dan Kurz na scéně. S partou sehraných muzikantů po bocích předvedli parádní ukázku z jejich bohatého playlistu a přídavky v závěru včetně Danova výletu do kotle udělali tečku za hezkým večerem v plzeňském pivovaru.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace