9. 6. 2018 Skašov Masakr, Grady Ann, Kabát revival West

Křest alba ve Skašově 9. 6. 2018

Grady Ann pokřtila nové album No 1

V sobotu jsme vyrazili na dlouho očekávanou akci do Skašova na koupaliště. Blovická Grady Ann tu pořádala oficiální křest právě vydaného alba No 1, na které se mnozí z přítomných hostů těšili od ledna, kdy bylo CD natočeno. Následné úpravy a závěrečné dolaďování vyústilo do dnešního slavnostního večera. Jako kmotr zde figuroval ředitel společnosti TOI TOI - Ing. Petr Benáčan, který dodržel slovo z televizního pořadu Utajený šéf a celé martírium s natáčením včetně finálních detailů sponzoroval. Na pódiu si dokonce ve filmovém kostýmu s kapelou zazpíval. Na svůj večer si Grady Ann pozvala další dvě skupiny skvěle podtrhující festivalovou atmosféru.
Podrobnější článek si můžete přečíst na portále Music Gate.cz.

Masakr

Česká Lípa / hardcore-crossover / 2016

Tříčlenná rodinná kapela rozjela párty ve velice slušném rytmu. Zpívající bubeník, v mnoha případech hutné texty, muzika koketující s threshem sklidily zasloužený potlesk.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Grady Ann

Blovice / hard – rock / 2014

Za odpalování pyrotechnických efektů rozjela blovická parta svůj repertoár a mejdan začínal nabírat na obrátkách.
V polovině hudebního bloku s kmotrem Ing. Petrem Benáčanem u mikrofonu došlo na středobod celé akce. Rychlé špunty létaly vzduchem, sekt v mohutných proudech skrápěl nejbližší fanoušky. Mohu říci, že CD No 1 bylo pokřtěno, zalito a hlavně zapito přesně tak, jak by mělo být.
Pro své příznivce si po mokré vsuvce muzikanti připravili překvapení. Píseň Studnu odehráli v dobových převlecích – tepláky, čepice, nechyběla sekera. Zasloužený potlesk, publikum se parádně bavilo.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Kabát revival West

Nýřany / rock / 2015

Závěr večera si vzala na starost známá nýřanská revivalovka. S největšími peckami od originálů dokázali udržet plný parket a nejeden host odcházel k domovu s ochraptělými hlasivkami. Opět parádní představení s výkonem na plný plyn a málokdo by na kapele poznal, že vystoupení ve Skašově bylo pro muzikanty dnes druhé v pořadí.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace