10. 11. 2018

Koncert 100% Tolerance v Komárově 10. 11. 2018

Minifestival od punku k death metalu

V sobotu jsme se byli podívat v městyse Komárov u Hořovic, kde v hospodě Na Růžku proběhl letos již druhý fesťáček pod tímto názvem. Kromě malého bloudění a hledání kulturního stánku proběhla cesta bez problémů a my tak po 19. hodině vstoupili do arény sobotního kolbiště. Velké plus si připsala pořádající skupina Knedlofil za připravenou scénu a malý raut pro vystupující.
Oficiální report si můžete prohlédnout na portále Music Gate.cz.

Knedlofil

Radouš / punk / 2015

Letos si prožili podstatnou změnu na postu zpěváka. Po odchodu Ondry Hlavatého místo u mikrofonu zaujala Monika Kocmanová, fanouškům jistě známá i z kapely Padlý andělé. Kromě starších věcí tu zazněla i novinka Punk Rocková, dokazující chuť muzikantů postupovat na žebříčku popularity.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Rozšláplý Kecky

Řepín / punk rock / 2014

Přesně na této kapele, kterou jsme navštívili dnes poprvé, lze názorně ukázat, jaký je rozdíl mezi hudebním záznamem na médiích a při živém vystoupení. Byť je parta pouze tříčlenná, dokázala navodit parádní atmosféru a vytáhnout k pódiu podstatnou část sporadicky zaplněného sálu. Vystoupení mělo šmrnc a sympatická byla i jejich účast na dalších hudebních setech v komárovské hospodě.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Bulldog

Beroun / hard – rock / 2015

Celkem známá skupina s Martinem Hruškou u bicích, která má domovské právo v RC Prdel Beroun. Starší kousky provoněné výběrem s alba Chucky, možná i ochutnávka z práce na budoucím CD – toť vše v slušivém hard rockovém balení. Berouňáci nezklamali a jistě se s nimi v budoucnu někde potkáme.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Goat Cult

Žebrák / death metal / 2015

V poslední době jsme se na jejich koncertech vyskytli několikrát. Mohu říci, že pokaždé publiku servírovali kompletní playlist okořeněný hustou mlhou, ve které se muzikanti občas ztráceli. Hudba dunící z beden se však neztratila, stejně tak jako hosté doprovázející zpěváka u známějších refrénů. Ze zamlženého pódia a sálajícího kotle bylo poznat, že tento nesmlouvavý styl je v těchto končinách viditelně oblíbený. V závěru přišly na řadu dva přídavky, které malý festival slušné muziky definitivně uzavřely.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace