28. 6. 2019 Klikařov Morava, Vejce

Klikařov znovu otevřen! – 28.6.2019

Venkovní parket v Klikařově započal novou éru

V pátek, po kulturním odpoledni v Nepomuku, jsme se zajeli podívat do nedalekého Klikařova, kde se po více jak 20. letech znovu otevřel venkovní parket v lesíku nad obcí. V dobách divokého mládí jsem se tu také několikrát vyskytl a tak jsem byl poměrně zvědavý, jak to tu bude po znovuotevření šlapat.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

Morava

Vysočina, Třebíč / rock / 1987

Kromě znovuoživení areálu byla Morava, alespoň pro mne, velkou motivací k návštěvě. Po více jak třiceti letech na scéně má obsáhlý repertoár a určitě širokou fanouškovskou základnu po celé republice. Klikařov nebyla výjimka a tak si tu hosté se zpívajícím kytaristou Fany Petričkem užili věci starší, ale i novější z posledního alba Černobílá (2018).
 

Vejce

Přeštice / rock / restart 2017

Představení v tomto složení po restartu 2017 jsme již měli tu čest navštívit a dosyta si užít dobrou muziku. Dnes Vejce opět dokázalo udržet přítomné v pohybu celý blok, snad kromě krátkých přestávek na občerstvení.
A ještě jeden postřeh z klikařovského návratu na rockovou mapu. Několikrát za večer jsem byl svědkem setkání rockerů po dlouhých letech – Zdar, Nazdar, Skoro bych tě nepoznal, Kam jsi dal vlasy, Zapaříme, To musíme zapít – toť jsou zkrácená úvodní slova při náhodných emotivních setkáních po letech. A tak to má být – skvělá muzika, pohodová zábava a ti správní rockeři na správných rockových místech.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace