27. 10. 2019 Klatovy KC Falcon Corona, We Too Will Fade (Německo), Armero Tragedy

KC Falcon se otřásl v základech 27.10.2019

Koncert tří kapel v klatovském KC Falcon

V neděli večer jsme se byli podívat v klatovském Kulturním centru Falcon. Celkem velký klub ve sklepních prostorách představil na pódiu hned tři skupiny včetně německého We Too, Will Fade. Příjemné prostředí, ochotná obsluha na baru a nabitý line up byly skvělou pozvánkou fanouškům, kterých se tu sešel slušný počet.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz. Dodatečně přidávám třetí report publikovaný na Hudební knihovně.cz.

Corona

Klatovy, Chlumčany / hard rock / 2018

Rozjezdu se ujala hard rocková parta s domovským právem v Klatovech a Chlumčanech. Formace založená v loňském roce (2018) měla koncertní premiéru letos právě v tomto klubu. Svižný set a spousta příznivců vytvořili parádní kulisu jejich úvodnímu bloku.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

We Too, Will Fade

Munich Německo / post-hardcore / 2017???

Mladá německá kapela hned prvními akordy rozvířila éter ve všech koutech Falconu. Zpěvák s mikrofonem daleko před pódiem, rozjeté publikum a hutné vypalovačky dominovaly celému setu. Byť je sestava poměrně mladá, letošní šňůra po evropských státech dokazuje, že jsou oblíbenou stálicí podobných sešlostí.

Armero Tragedy

Klatovy / alternative rock / 2013

Skupina s poslední personální změnou v loňském roce (2018) má našlápnuto ke světlým zítřkům. Emotivní projev a nadupané skladby nenechaly nikoho z přítomných posedávat. Letos vypustili oficiální klip Velryby, který na playlistě nemohl chybět stejně tak, jako nafukovací model pohybující se mezi fanoušky a muzikanty při prezentaci skladby.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace