12. 7. 2019 Čižice Agnes Rock, Morčata na útěku

Hudební léto na Čihuli zahájeno! – 12.7.2019

Úvodní koncert letní sezóny v Čižicích

V pátek večer jsme se zajeli podívat do Čižic, kde v areálu Čihule proběhl první koncert letošní venkovní sezóny. Cestou jsme projeli dosti silným deštěm a tak byl otazník, zda se akce uskuteční. Již příjezd na dosti zaplněné parkoviště a početní hosté postávající v očekávání věcí příštích na vyřčenou otázku odpověděli zcela jasně – koncert bude!!!
Oficiální report jsem publikoval na hudebním serveru Music Gate.cz.

Agnes Rock

??? / rock / ???

Přes dešťovou přeháňku skrápějící parket začala skupina na čas a songy známých originálů z popředí české rockové scény se setkávaly v publiku s kladnou odezvou. Jak déšť ustával, parket se zalidňoval a během koncertu byl slyšet hlasitý doprovod zpěváka Jindřicha Kubíka ze všech koutů čihulské bašty kulturních zážitků.

Morčata na útěku

Brno / aggro-jazz / 2004

Brněnskou kapelu, známou parodiemi skladeb na české i světové rockové melodie, není nutno sáhodlouze představovat. Důležitá je zmínka o personální výměně u kytary, kde Ketchupa vystřídal v loňském roce (2018) Dejon. Během vystoupení bylo znát, že do rozjetého rychlíku MNÚ usedl na správné místo. Rozjetý kotel dával jen malou šanci na průchod případných hostů do první linie a vyhlášení soutěže o nejlepší pogo tuto skutečnost ještě umocnilo. Za odměnu zmítajícímu se davu vhodil Yetti mezi fanoušky štětku z WC, ke které přibyla ještě palička vytažená z kalhot bicmana Filipínce. Parádní show přilévala olej do ohně, unavené tanečníky dopoval Dejon přímo z lahve pod scénou.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace