20. 4. 2019 Lnáře Loco Loco, Harlej

Harlej a Loco Loco ve Lnářích 20.4.2019

Sobotní rockový mejdan ve lnářském kulturáku

V sobotu večer jsme se přesunuli z rozjetého punkového festivalu v Plzni do víru událostí na rockový koncert ve Lnářích u Blatné. V místním KD tu proběhlo očekávané a hojnou návštěvou podpořené vystoupení pražských Harlejů okořeněné autogramiádou před vypuknutím samotné hudební akce. Jako předkapela ukázala své umění skupina Loco Loco, která před pódium dokázala natáhnout většinu osazenstva tanečního parketu.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Autogramiáda

Fronta před podpisovým stolkem se vytvořila ještě před příchodem hlavních protagonistů. Postupně si fanoušci nechávali podepisovat jak věci k tomuto účelu připravené, tak nejrůznější části těla jako připomínku dnešního koncertu.

Loco Loco

Praha / rock-screamo / 2011

Na kapele jsme se dnes byli podívat poprvé. Velice slušné představení naladilo stovky hostů na tu správnou náladu, která na sále panovala od prvních akordů této akční formace. Kromě parádního výkonu zpěváka Matthewa bych vypíchl bicmana Vinnie Cage, zaskakujícícho na šňůře nemocného kmenového Domina, který uprostřed bubenického kotle předváděl až neuvěřitelné kousky .
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Harlej

Praha, Most / rock / 1995

Jako vždy se tu muzikanti ukázali ve skvělém světle. A to jak doslovně v palbě světelných děl, tak obrazně po hudební stránce. Songy všeobecné známé a hlasitě doprovázené početným publikem gradovaly v závěru Svařákem s hlasitým potleskem při poslední děkovačce.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace