15. 2. 2019 Strakonice Terror Society, Macheta, Libido Challenge

Hardcorový večer na Křemelce 15.2.2019

Akce Hardocore 4Life zaplnila strakonický klub

Páteční večer jsme věnovali premiérové návštěvě strakonického Hudebního klubu Křemelka. Již při vstupu na nás dýchla příjemná předkoncertní atmosféra na první pohled udržovaného prostředí. Mohu říci, že byť jsme se tu objevili poprvé, komunita lidí a příznivců tvrdé muziky byla naprosto pohodová. Jistě k tomu přispěli i pořadatelé a ochotná obsluha na baru.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Terror Society

Střelské Hoštice / hardcore-punk / 2014

Krátká zvukovka dávala tušit, že hudební večer nebude romantickým posezením u skleničky francouzského vína. Hoštická parta se zpěvákem Kopim rozjela mejdan v divokém rytmu, kvůli kterému se sem do Křemelky sjeli hosté z širokého okolí. Kapelu jsme v minulosti potkali na festivalu u Chanovic ještě se starým basákem. Tento večer se poprvé na veřejnosti s Terror Society představila nová baskytaristka Markéta, která za svými kolegy v žádném případě nezaostávala.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Macheta

České Budějovice, Vodňany / metalcore death / 2005

Muzika ostrá jako název českobudějovické bandy vytáhl před pódium nejen skalní příznivce této metalcorové mlátičky. Zpěvák Ziki, podporovaný sehranou partou, předváděl úžasný výkon. Mlýnice pod pódiem a mlžný opar na scéně byly jistě pohlazením duší fanoušků tohoto stylu.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Libido Challenge

Blatná / hardcore metal / 2013

Opět nadupaný set s obrovským nasazením jednotlivých členů blatenské smečky. Jako dobře promazaný stroj pálili do lidí pecku za peckou ze svého repertoáru. Neustálý pohyb a emoce parádně doplňovaly povedený koncert odměněný v závěru hlasitým aplausem.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace