6. 4. 2019 RC Metro Beroun CBF - Coldblooded Fish, Murder Inc., Jig-Ai, Catastrofy

Festival Underground Thrash IV. v Berouně 6.4.2019

Ostrou muzikou nabitý večer v multižánrovém Clubu Metro

Sobotní večer jsme si udělali výlet do berounského Clubu Metro. Konal se tu ostrý minifest s názvem Underground Thrash IV., jehož pořadatelství se ujala místní thrashová parta Murder Inc. Do suterénních prostor pozvali další tři skupiny, které po 20. hodině rozpoutaly pravé hudební peklo.
Oficiální report je k nahlédnutí na hudebním serveru Music Gate.cz.

CBF - Coldblooded Fish

Praha / thrash-metal / 2014

Pražská formace rozjela párty, na kterou se bude jistě dlouho vzpomínat. Byť byla skupina služebně nejmladší, nikoho nešetřili a v závěru si odnesli zasloužený aplaus.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Murder Inc.

Berounsko-Lhotka / thrash metal / 2011

Pořádající thrashová mašina bez skrupulí přilévala olej pod roztopený berounský kotel. Ten probublával a ucházející tlak byl pod pódiem výrazně hmatatelný. Široká fanouškovská základna by jistě byla ozdobou i větších celorepublikových kapel.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Jig-Ai

Praha / grind-metal / 2005

Při hledání info o kapele jsem zjistil, že název Jig-Ai je obdoba ženské rituální sebevraždy. Dnes na toto téma neměl čas nikdo ani pomyslet. Právě naopak. Živost a dravost z pódia přímo sálaly, což se podepsalo na fanoušcích – ti občas při šílenství v kotli zabloudili mezi muzikanty.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Catastrofy

Slovensko (Bratislava) / thrash / 2005

Večer neměl vyloženého tahouna, na Catastrofy však byla většina přítomných velice zvědavá, včetně nás. Troška problémů s aparaturou bohatě vyvážil parádní set. Vrtule, mlýnice a zpěv známých kousků z desítek hrdel těch nejvěrnějších – perfektní závěr sobotní řežby. Jsem rád, že jsme mohli býti nepatrnou součástí trhasového stroje s názvem Underground Thrash IV. a kapelám tímto přeji mnoho úspěchů na akcích podobného tvrdého ražení.
Výběr z tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.cz.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace