28. 3. 2018 Plzeň The Atavists, Hentai Corporation

Dvojkoncert v Divadle Pod lampou 28. 3. 2018

Hudební peklo v plzeňském klubu

Ve středu jsem se zajel podívat do známého plzeňského klubu, kde vystoupily dvě poměrně vyhlášené kapely. Počasí se po začátku jara umoudřilo a tak jsem celkem nalehko vyrazil od parkoviště ke vstupu. Již v baru nad arénou bylo při zvukových zkouškách poznat, že tentokrát půjde do tuhého. Zdání nezklamalo a před devátou se rozpoutalo peklo.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz

The Atavists

Hradec Králové / surf – stoner rock / 2014

Čtyřčlenná kapela si rozhodně nepotrpí na různé průpovídky či glosy během vystoupení. Pozdrav publiku a pak nepřetržitá palba songů z vlastní dílny. Zpěvák a kytarista v jedné osobě – Adam Krofian předvedl parádní výkon a není divu, že chvilkami musel vydechnout. Ani tyto kraťoučké pauzičky mezi písněmi neubraly jediný bodík na velice pozitivním dojmu z odehraného koncertu.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.

Hentai Corporation

Praha / thrash – rock´n´roll / 2005

Pro mne dosud, ostatně jako první skupina, zcela neprobádané území. Sem tam problikly zprávičky o tom či o onom, úsudek by si měl každý udělat osobně a to přesně na takové akci jako dnes Pod lampou. Nadupaná muzika, decibely by se tu nechaly prodávat po kilech a fanouškové, připomínající obrovské mraveniště, doprovázející zpěváka Radka Škarohlída po celé vystoupení. Připočtěte si našlapaný kotel, sem tam pořádnou mlýnici a ve výsledku se objeví pouze jediné – koncert se vším, co k němu patří.
Výběr z jejich tvorby si můžete poslechnout na portále Bandzone.
Z celého večera mám velice příjemný pocit a určitě zůstane v paměti podstatně déle, nežli se vzpamatují ušní bubínky z dunivého nářezu.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace