1. 4. 2018 Dožice

Dožický velikonoční ping-pong 1. 4. 2018

Sportem nabité odpoledne na dožickém sále

Nedělní sportovní odpoledne na dožickém sále v hospůdce U Simči si našlo řadu vyznavačů této rychlé stolní míčkové hry. Někdo přijel automobilem, někdo na pionýru, někdo vytáhl kolo přímo ze stodoly. Nakonec se nás sešlo rovných 20, z toho 4 ženy (dívky), pro které byla vytvořena zvláštní kategorie a na svoje hry si musely chvilku počkat.
Souboje probíhaly pod dohledem v té chvíli nehrajících závodníků a za účasti celkem početného publika. Jak to tak bývá – některé duely probíhaly v poklidu, jindy se emoce z diváků přenášely na hráče a nezřídka docházelo k výbuchům jak při špatném odehrání, tak třeba při parádní smeči.
Díky hlavní pořadatelce Pavlíně Hoškové byly pro všechny účastníky připraveny ceny, což samozřejmě zvyšovalo prestižnost celého podniku.
Po vyhodnocení a předání výher ve dvouhrách přišel na řadu zlatý hřeb – smíšené čtyřhry. A to doslova, nerozhodovalo pohlaví ani věk! Jako vždy zajímavé a mnohdy hlasité souboje občas poskytly zadostiučinění těm, kteří se v uplynulých dvouhrách neumístili dle vlastních představ. Přes zábavnost této části se turnaj nezadržitelně blížil do finále a s vyhlášením výsledků smíšených klání byl letošní ročník ukončen.
Herní systém, sponzory a celkové pořadí si můžete prohlédnout na oficiálním webu obce Mladý Smolivec v Událostech.

Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace