24. 11. 2018 Lnáře Chinaski

Chinaski vybalili ve Lnářích největší hity – 24.11.2018

Lnářský KD zažil rekord v návštěvnosti

V sobotu večer jsme se velice rádi zúčastnili poměrně velkého a dlouhou dobu očekávaného koncertu kapely Chinaski. V KD Lnáře jsme již zažili plný sál, ale takhle našlápnuto zde bylo asi poprvé. A právem, představení mělo obrovský ohlas mezi fanoušky z širokého okolí.
Oficiální report si můžete prohlédnout na hudebním serveru Music Gate.cz.

Těsně před koncertem

Na sál jsme se dostali ještě před otevřením hlavního vstupu a mohli si tak užít několik pecek při zvukové zkoušce. Další zajímavostí byl plnící se parket. Od nulového počtu hostů po vyprodaný kulturák, dokonce byl otevřený balkon. Skvělá atmosféra od příchodu prvních hostů panovala po úplný závěr večera včetně after party pod taktovkou pořadatelů.

Koncert

V průběhu dvouhodinového koncertu jsme si poslechli ty největší hitovky prokládané malou ukázkou z letos (2018) vydaného alba Love Songs. Publikum sborově Michala Malátného provázelo při všem, co nás z beden masírovalo. Atmosféra parádní, energie sálala ze všech stran.

Autogramiáda

Po druhém přídavku přišla na řadu očekávaná podpisovka. Snad polovina přítomných se zařadila do dlouhé fronty a dle spokojenosti vyzařující z tváří úspěšných čekatelů se nechalo odvodit, že čas strávený v nekonečné řadě se vyplatil.
Autor článku: Luděk Blovský
Autor fotografií: Luděk Blovský
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace